O nás

Lidem se sluchovou ztrátou pomáháme již více než 130 let a naším cílem do budoucna je zlepšovat vše, co děláme.

Pomocí inovací a zkušeností nezbytných pro naplnění potřeb pacientů sloužíme audiologickým odborníkům po celém světě. Naše produktové portfolio tvoří mezinárodně oceněná sluchadla a příslušenství. Nabízíme sluchadla kompletně neviditelná, voděodolná, dobíjecí, sluchadla s binaurální technologií i příslušenství, která propojí sluchadlo s většinou bezdrátových zařízení. Uvedli jsme na trh mnoho produktových inovací. Špičkové portfolio skupiny Sivantos zahrnuje značky Signia, Siemens, Audio Service, Rexton a A&M. Jeho součástí je také bezplatný software pro nastavování sluchadel, mobilní aplikace a diagnostická řešení.

Více informací naleznete zde:

Společnost Sivantos s.r.o. se sídlem v Praze Vám poskytuje excelentní sluchová řešení. Naše sluchadla Vám umožní vést plnohodnotný a bohatý život. Sluchadla, jejich příslušenství a další produkty pro péči o sluch získáte v ordinaci lékaře.

Péče a inovace

Vyvíjíme inovativní technologie a integrujeme je do produktů, které uspokojí všechny Vaše potřeby. Zavázali jsme se vytvářet řešení pro všechny typy a úrovně ztráty sluchu s ohledem na technologické, funkční a designové požadavky uživatelů.

Velký důraz klademe na inovativní přístup. Naše portfolio zahrnuje produkty a příslušenství, které obdržely mnohá světová ocenění. Naše sluchadla jsou voděodolná, v uchu téměř neviditelná, nabíjecí a navíc vybavená binaurální technologií. Doplňkové příslušenství bezdrátově propojí sluchadlo s Vaším mobilním telefonem, televizí, mp3 přehrávačem a mnoha dalšími zařízeními. Audiologický specialista Vám doporučí sluchadlo, které bude nejlépe vyhovovat všem Vašim potřebám.

Sluchadlo a Váš životní styl

Požadavky a potřeby uživatelů stavíme při vývoji produktů vždy na první místo. Nyní, díky extenzivnímu výzkumu spotřebitelských motivací a životního stylu, jsme připraveni Vám poskytnout nejpohodlnější řešení přizpůsobené právě pro Vás. Ať už se jedná o sluchadlo maličké a diskrétní nebo zcela neviditelné či dokonce voděodolné. Naše sluchadla jsou vyráběna i pro ten nejaktivnější životní styl.

Více o sluchadlech Siemens