Awards

Každou společnost těší získávat ocenění a ani my nejsme výjimkou. Ocenění jsou důležitým ujištěním o dobře odvedené práci. Nechceme však usnout na vavřínech. Právě proto se neustále snažíme zlepšovat.

V roce 2015 obdržela společnost Sivantos cenu Edison Gold Award za sluchadla „binax“ v kategorii “lékařská a dentální věda”. Přes tři tisíce akademiků a senior manažerů hodnotilo produkty podle jejich koncepce, hodnoty a účinků. S ohledem na odkaz Thomase Edisona však zůstávají právě inovace hlavním rozhodovacím kritériem. Oceněné společnosti jsou výjimečné svými inovativními produkty, revolučními technologiemi, službami a vůdčím postavením na trhu.

V roce 2014 produktová kampaň Siemens s názvem “Audio Moments” obdržela COMPRIX Gold Award v kategorii lékařských produktů. Tato cena vyznamenává zdravotnické kampaně, které spojením komplexního obsahu a kreativního designu úspěšně oslovily zákazníky. V této kategorii se do soutěže přihlásilo více než 270 účastníků. Naše kampaň byla vyznamenána zlatou cenou jako nejlepší ve své třídě.

V témže roce byly produkty Siemens vybrány pro ocenění Korea Master Brand Award 2014 v kategorii sluchadel. Korea Master Brand je nejvyšší ocenění, které získají jen spolehlivé značky podle hodnocení zákazníků. Tato cena je považována za nejobjektivnější vyznamenání, protože je založena na online průzkumu spotřebitelů.

V roce 2013 – druhý rok v řadě – získal Siemens ocenění CES Innovation and Design Engineering Honoree v kategorii Bezbariérové technologie. Veletrh spotřební elektroniky (CES), pořádaný v Las Vegas, je jedním z největších světových veletrhů technologií a elektroniky na světě. Vítězné produkty byly vybrány na základě inovativních vlastností, které umožňují uživatelům snadné používání a bezbariérový přístup. Další kritéria hodnotila technické vlastnosti, design a jak produkt obstál v porovnání s ostatními na trhu.

V roce 2013 také Audio Service obdržel Red Dot Design Award za sérii produktů Rixx G2. Toto mezinárodní ocenění uděluje každoročně prestižní porota výrobkům s výjimečnou kvalitou designu. V roce 2013 přijal Red Dot Design Award více než 16 tisíc žádostí ze 70 zemí světa, a tím se stává jednou z největších designérských soutěží na světě. Soutěží se ve třech kategoriích: design produktů, koncept designu a komunikační design.

V kategorii “Technologie” jsme v roce 2013 obdrželi Dieline Package Design Award za náš prémiový obal sluchadel. Soutěž oceňuje nejlepší světový design spotřebitelského obalu. Námi vyvinutý obal, který slouží také jako skladovací jednotka produktů a příslušenství, odráží vysokou hodnotu našich sluchadel.

V roce 2012 jsme získali ocenění German Future Prize (Deutscher Zukunftspreis) – nejvyšší německé ocenění technologií a inovací. Výzkumný tým ve spolupráci s Univerzitou Oldenburg vyvinul binaurální sluchový systém, díky němuž spolu sluchadla v obou uších navzájem komunikují. To představuje důležitý vývojový krok k prostorovému slyšení a přináší zásadní zlepšení kvality života osob se sluchovou ztrátou.